Suplementacja zimą

Czujesz, że nie masz energii? Brakuje Ci sił na sprawowanie codziennych obowiązków? Ostatnio gorzej się czujesz? Twoja cera jest blada i brakuje jej blasku? Masz złe samopoczucie?

Jeżeli tak, to najprawdopodobniej brakuje Ci odpowiednich witamin i mikroelementów. Szczególnie jesienią i zimą nasz organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na dodatkową witaminę D3 oraz witaminę C. Są one szczególnie ważne ze względu na swoje dobroczynne właściwości dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Witamina D3 odpowiada za mocne i zdrowe kości oraz zapobiega rozwojowi krzywicy u dzieci. Natomiast dzięki witaminie C nasz układ odpornościowy funkcjonuje sprawnie, a co za tym idzie – trudniej złapać nam infekcję.

Obie te niezbędne do zdrowego życia substancje możemy znaleźć przede wszystkim w pożywieniu. Jednak zimą powinniśmy zażywać odpowiednie i sprawdzone suplementy diety. Najlepiej gdyby w jednej kapsułce zawierały one wszelkie niezbędne dla nas substancje. Należy także uwzględnić je w codziennej diecie naszych dzieci oraz osób starszych – gdyż są to dwie najbardziej narażone na braki witamin grupy.

Pamiętajmy, więc aby zimą zadbać o zdrowie nasze i naszych bliskich. Wystarczy jedynie wybrać i zakupić odpowiedni preparat oraz pamiętać o jego regularny spożywaniu. Bądźmy zdrowi i pełni energii również zimą!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *